Hľadáte spoľahlivého dodávateľa klimatizácií pre hotely ?

Naša spoločnosť Regiochlad poskytuje komplexné služby a riešenia v oblasti klimatizácie hotelov a penziónov. Moderné klimatizácie zlepšujú kvalitu vzduchu, majú antialergénne a antibakteriálne funkcie a dokážu efektívne poslúžiť aj na vykurovanie hotelových izieb, recepcií alebo spoločenských miestností. V dnešnej dobe majú hostia vysoké očakávania, preto by mala byť klimatizácia v hotely samozrejmosťou, diskrétna, účinná a v hotelových izbách tichá. 

Naši odborníci z oblasti klimatizácií a vzduchotechniky vám radi pomôžu s výberom vhodnej klimatizácie pre váš hotel. Poradíme a nájdeme pre vás ten najvhodnejší klimatizačný systém. (kazetové alebo kanálové jednotky, nástenné klimatizačné jednotky – obľúbené klimatizácie v menších hoteloch a penziónoch)

nájdeme to najlepšie riešenie klimatizácie pre Vás

Klimatizácie pre hotely

Klimatizácie pre hotelové izby

Klimatizácie pre hotely

Klimatizácie pre spoločenské miestnosti

Klimatizácie pre hotely

Klimatizácie pre
recepcie

Klimatizácie pre hotely

Sme pripravení ponúknuť vám kompletný servis od zamerania až po celú realizáciu klimatizácie na mieru. Spoľahlivý záruční a pozáručný servis je pre nás samozrejmosťou. Kontaktujte nás a spoločne navrhneme optimálne riešenie klimatizácie pre váš hotel či penzión. 

Potrebujete Novú Klimatizáciu pre hotel?

Klimatizácie York

Klimatizácie, chladiace zariadenia a vzduchotechnika značky YORK patria medzi top produkty vo svojej oblasti. Klimatizačné jednotky, tepelné čerpadlá a ďalšie zariadenia preto nechýbajú v našej ponuke všetky typy rezidenčných aj polyfunkčných stavieb. Značka York je súčasťou portfólia spoločnosti Johnson Controls, čo svedčí o vysokej kvalite produktov aj poskytovaných služieb.

Klimatizácie Hitachi

Značka HITACHI Patrí medzi svetových lídrov v rôznych technologických odvetviach, vrátane kvalitných klimatizačných systémov. V našej ponuke máme širokú ponuku klimatizačných jednotiek pre polyfunkčné, kancelárske a menšie obchodné priestory ale aj pre domy, byty a rezidenčné budovy. Viac ako 100 rokov pôsobenia značky je pre našich klientov dostatočnou zárukou kvality produktov aj s nimi súvisiacich služieb.

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre domácnosti aj firemnú klientelu.

Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Gree a ❄️ Sinclair + vyberte si modely Sinclair 2021.

komerčnej sfére sme dlhoročný partner spoločnosti Johnson Controls pre značky: ❄️ York a ❄️ Hitachi. Pre klimatizácie značky York zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu náhradné diely máme skladom. Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam a vedomostiam vám dokážeme správne poradiť pri výbere vhodnej klimatizačnej jednotky pre vašu reštauráciu, hotel, fitness či welness centrum, serverovňu, dátove centrum, výrobnú halu, sklad či inú rezidenčnú budovu.

Potrebujete dočasné chladiace zariadenie ? Využite našu službu prenájom chladiacich zariadení počas modernizácie, rekonštrukcie alebo výmeny vášho chladiaceho zariadenia.

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.sk. Schlaďte sa s nami !

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE