Toshiba DAISEIKAI 10

Klimatizácie Toshiba patria medzi špičku na trhu. Prinášajú optimálny komfort a výborný výkon do domáceho pohodlia. Sú ideálnou voľbou pri požiadavke na dosiahnutie príjemnej teploty pri nízkych nákladoch. Klimatizácie Toshiba sú vhodné na montáž do bytov, rodinných domov, ale aj kancelárií.

Toshiba pre túto sezónu predstavila najnovšiu klimatizáciu DAISEIKAI 10, ktorá prináša novú úroveň udržateľnosti, elegantného dizajnu a skvelého výkonu do našich interiérov.

Klimatizácia Toshiba DAISEIKAI 10 | regiochlad.sk

Udržateľný dizajn DAISEIKAI 10

Dizajn DAISEIKAI 10 vychádza z konceptu – „Vráťte sa na Zem“. Je to prvá nástenná klimatizácia s ekologickým dizajnom. Je vyrobená z PEFC certifikovaného dreva a recyklovaného plastu. Mriežka vnútornej jednotky klimatizácie DAISEIKAI 10 je vyrobená z prírodného dreva z trvalo udržateľných lesov s certifikátom PEFC. Recyklované materiály tvoria 43 % plastových komponentov DAISEIKAI 10. DAISEIKAI 10 je dostupná v krásnom drevenom dizajne alebo v klasickom bielom prevedení.

Výkonové rady Toshiba Daiseikai 10

Vnútorné jednotky Toshiba Daiseikai 10 sú určené na chladenie a kúrenie v rôznych výkonoch:

od 2,5 do 5,0 kW pre chladenie a od 3,2 do 6,0 kW pre vykurovanie.

Klimatizácia Toshiba DAISEIKAI 10 | regiochlad.sk
Klimatizácia Toshiba DAISEIKAI 10 | regiochlad.sk

Prémiová rada klimatizácií DAISEIKAI 10

Klimatizácia Daiseikai 10 je vhodná na efektívne chladenie i rýchle prikúrenie pri najvyššej energetickej účinnosti A+++ v režime chladenia aj kúrenia. Okrem toho sa môže pochváliť tichou prevádzkou vnútornej jednotky a niekoľkými inteligentnými funkciami pre maximálne pohodlie užívateľa. Daiseikai 10 je vybavená pohybovým čidlom na detekciu prítomnosti a sledovanie pohybu: na maximalizáciu energetickej účinnosti a zníženie spotreby.

Okrem toho klimatizácia Daiseikai 10 disponuje všetkými štandardnými funkciami, ktoré pozdvihnú životnú úroveň majiteľov bytov a domov – luxusný diaľkový ovládač, integrovaný WiFi adaptér, možnosť hlasového ovládania, plazmový filter s ionizátorom, ktorý absorbuje a neutralizuje častice veľkosti jemného prachu, peľu, plesní a vírusov.

  • A+++ / A+++
  • Inteligentné snímanie pohybu
  • Monitorovanie energie
  • HADA careflow prúdenie vzduchu
  • Plazmový filter s ionizátorom 
  • Povrchová úprava lamiel vnútorného výmenníka „Magic Coil“ 
  • Ekologické chladivo R32

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre domácnosti aj firemnú klientelu. Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Sinclair, ❄️ Toshiba a ❄️Panasonic. komerčnej sfére sme dlhoročný partner pre značky: ❄️ York, Lennox a TRANE. Zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu, revízie priemyselného chladenia, náhradné diely máme skladom. V prípade potreby zabezpečíme prenájom chladiaceho zariadenia.

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.skSchlaďte sa s nami! 

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE