Priemyselné zariadenia Lennox

Profesionálna údržba, oprava, servis a revízie systémov a strešných zariadení Lennox

Vykurovacie a chladiace systémy Lennox

Profesionálne chladenie lENNOX

Lennox International Inc. je európskym lídrom a globálnym poskytovateľom riešení pre vykurovanie, klimatizácie a chladenie.

Oprava, údržba a servis zariadení Lennox

Lennox poháňaný integritou, rešpektom a dokonalosťou patrí medzi špičku v oblasti priemyselných a komerčných klimatizácií a systémov HVAC. Systémy Lennox poskytujú inovatívne, udržateľné  a spoľahlivé riešenia v najvyššej energetickej účinnosti. Dokonalé riešenia, ktoré by ste očakávali od odborníkov – pokročilé technológie, jednoduchá inštalácia a vynikajúca servisovateľnosť.

Naša spoločnosť má mnohoročné skúsenosti s opravami, diagnostikou, revíziami aj pravidelným servisom a čistením zariadení Lennox. Ak hľadáte spoľahlivého partnera na správu klimatizácií Lennox, neváhajte nás kontaktovať. O vaše zariadenie sa profesionálne postaráme.

Váš spoľahlivý partner v oblasti klimatizácií. Naša spoločnosť ponúka zákazníkom kompletné technické, prevádzkové, servisné a revízne služby na vykurovacie a chladiace zariadenia Lennox

LENNOX

Váš partner pre servis, revízie a opravy chladiacich systémov Lennox

Široké portfólio vykurovacích a chladiacich zariadení Lennox uspokojí požiadavky malých prevádzok, ale aj veľkých nákupných centier, výrobných hál a administratívnych budov. 

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné technické, prevádzkové a servisné služby na zariadenia Lennox. Pre našich klientov zaistíme aj povinné revízie a kontroly stavu bezpečnosti zariadenia, ale aj väčšie či menšie opravy. Bežné náhradné diely máme skladom čo urýchľuje rýchlosť zásahu a celkovú spokojnosť našich zákazníkov. Výpadku chladenia sa obávať nemusíte, v prípade potreby zabezpečíme prenájom chladiacich zariadení.

Profesionálne služby v oblasti priemyselných chladiacich zariadení Lennox:

  • Rooftopy Lennox
  • Vzduchotechnické jednotky Lennox
  • Chillery Lennox
  • Kondenzačné jednotky Lennox
  • Tepelné čerpadlá Lennox
  • Klimatizačné jednotky Lennox

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre firemnú klientelu.  V komerčnej sfére sme dlhoročný partner pre značky: ❄️ York, TRANE a Lennox. Staráme sa o klimatizačnú techniku pre reštaurácie, hotely, fitness centrá, serverovne a dátové centrá, sklady a výrobné haly,  predajne ale aj rezidenčné budovy. Zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu náhradné diely máme skladom. Potrebujete dočasné chladiace zariadenie ? Využite našu službu prenájom chladiacich zariadení počas modernizácie, rekonštrukcie alebo výmeny vášho chladiaceho zariadenia.

Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Bosch, ❄️ Gree a ❄️ Sinclair + vyberte si modely Sinclair. V našej ponuke nájdete TOP produkt spoločnosti Bosch Termotechnika – tepelné čerpadlá Bosch. Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.skSchlaďte sa s nami! 

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE