Klimatizácie YORK

Kompletné technické, prevádzkové a servisné služby klimatizácií YORK

KLIMATIZÁCIE

YORK

V našej ponuke nesmú chýbať ani špičkové produkty americkej značky YORK. Zariadenia YORK patria medzi významné produkty v oblasti chladenia, vykurovania a vzduchotechniky. Zariadenia sú vhodné pre rodinné domy, byty, administratívne priestory ale aj priemyselné odvetvie ako napríklad výrobné alebo skladové priestory, reštaurácie, štadióny, obchodne centrá a iné. Všetky klimatizačné jednotky dokážu chladiť aj vykurovať, preto vám poslúžia celý rok.

Klimatizácie YORK kladú dôraz na kvalitu a spoľahlivosť, ktorá je garantovaná celosvetovou pôsobnosťou a dlhoročnou tradíciou. Zároveň efektívne znižujú spotrebu energie a emisií, a vytvárajú príjemnejšie prostredie v interiéri.

Naša spoločnosť ponúka zákazníkom kompletné technické, prevádzkové a servisné služby na priemyselné zariadenia YORK, servis zariadení YORK a tiež dodávku náhradných dielov YORK.

Zistite viac o špičkovom produkte York ACTIVA Rooftop

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre firemnú klientelu.  V komerčnej sfére sme dlhoročný partner pre značky: ❄️ York, TRANE a Lennox. Staráme sa o klimatizačnú techniku pre reštaurácie, hotely, fitness centrá, serverovne a dátové centrá, sklady a výrobné haly,  predajne ale aj rezidenčné budovy. Pre klimatizácie značky York zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu náhradné diely máme skladom. Potrebujete dočasné chladiace zariadenie ? Využite našu službu prenájom chladiacich zariadení počas modernizácie, rekonštrukcie alebo výmeny vášho chladiaceho zariadenia.

Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Bosch, ❄️ Gree a ❄️ Sinclair + vyberte si modely Sinclair. V našej ponuke nájdete TOP produkt spoločnosti Bosch Termotechnika – tepelné čerpadlá Bosch. Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.skSchlaďte sa s nami! 

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE