Firemná klientela

Prenájom chladiacich zariadení

Zložila váš chladiaci systém porucha ? Čakáte na dodanie náhradných dielov ? Alebo trvá oprava vášho chladiaceho zariadenia dlho ? Zažeňte stres ! Využite našu  jedinečnú službu prenájmu chladiaceho zariadenia. Ponúkame prenájom chladiacich zariadení na naplnenie potrieb dočasného chladenia. S našimi službami sa tak nemusíte obávať výpadku chladenia.

Či už sú vaše potreby chladenia krátkodobé či dlhodobé, ponúkame spoľahlivosť, odborný prístup a kvalitné chladiace zariadenia York Ylaa o výkone 50 až 500 KW.

Naše chladiace zariadenia sú vhodné pre priemyselné, ale aj administratívne priestory.

Potrebujete dočasné chladiace zariadenie ?

Naša služba prenájom chladiacich zariadení predstavuje jednoduché a rýchle riešenie pre veľtrhy alebo výstavy, kde vám pomôžeme vytvoriť komfortné prostredie pre návštevníkov.

Všetky naše chladiace zariadenia sú skontrolované a pripravené k okamžitej a 100% prevádzke. Chladiace zariadenia prenajímame spolu s potrebným príslušenstvom.

Prenájom chladiacich zariadení počas modernizácie, rekonštrukcie alebo výmeny vášho chladiaceho zariadenia.

Kedy využiť službu prenájmu chladiacich zariadení ?

  • Ako náhradný zdroj chladenia. Pomôžeme vám spustiť normálnu prevádzku.
  • Rýchle riešenie pre núdzové stavy chladenia
  • Čakáte na opravu / náhradný diel vášho chladiaceho zariadenia
  • Ak potrebujete zabezpečiť nepretržitú prevádzku výrobného procesu
  • Ak potrebujete sezónne chladenie
  • Riešenie pre špeciálne udalosti ( výstavy, veľtrhy, .. )

Naše chladiace zariadenia určené na prenájom podliehajú pravidelným servisným kontrolám a revíziám.

Technická a servisná podpora je súčasťou služby, ktorá vám umožní si zariadenie zapožičať bez toho aby ste museli urobiť väčšiu investíciu. Podľa účelu a vašich potrieb si je možné prenajať zariadenie buďna krátkodobý prenájom  alebo dlhodobý mesačný prenájom

Inštalácia prebieha priamo u zákazníka, zaistíme dopravu chladiaceho zariadenia až ku vám. Zariadenie zapojíme a uvedieme do prevádzky. Po skončení prenájmu, chladiace zariadenie demontujeme a zabezpečíme jeho odvoz.

Prenájom chladiacich zariadení – jednoducho, rýchlo a bez starostí.

REGIOCHLAD, s.r.o. vám ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre firemnú klientelu. 

komerčnej sfére sme dlhoročný partner pre značky: ❄️ York, Lennox a TRANE

 Staráme sa o klimatizačnú techniku pre reštaurácie, hotely, fitness centrá, serverovne a dátové centrá, sklady a výrobné haly,  predajne ale aj rezidenčné budovy. Pre klimatizácie, chladenie a vzduchotechniku zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu a revízie priemyselného chladenia, náhradné diely máme skladom. 

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.skSchlaďte sa s nami! 

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE