Klimatizácie pre firmy

Návrh a inštalácie klimatizačných systémov, servis, opravy a náhradné diely klimatizačných zariadení.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a vedomostiam vám naši profesionáli dokážu poradiť pri výbere vhodných typov klimatizačných jednotiek podľa požiadaviek vášho podnikania, účelu a technického stavu stavby, ale aj takých detailov ako sú zmeny presahu tepla zo slnečného žiarenia počas dňa alebo ročných období.

Zabezpečujeme kompletný servis a údržbu klimatizačných riešení York, Lennox, TRANE, ale aj iných značiek priemyselného chladenia. Okrem toho sa venujeme komplexným službám v oblasti priemyselného a komerčného chladenia a vzduchotechniky. Spoľahlivo vám zaistíme povinné revízie a kontroly stavu bezpečnosti zariadenia, ale aj väčšie či menšie opravy. Bežné náhradné diely máme skladom čo urýchluje rýchlosť zásahu a celkovú spokojnosť našich zákazníkov.

REVÍZIE PRIEMYSELNÉHO CHLADENIA

Hľadáte spoločnosť ktorá vám vykoná zákonnú prehliadku chladiaceho zariadenia ? Spoľahlivo vám zaistíme povinné revízie a kontroly stavu bezpečnosti zariadenia. 

  • Zákonné prehliadky a revízie chladiacich a klimatizačných systémov (podľa zákona 508/2009Z.z.)
  • Povinné kontroly únikov chladiva chladiacich zariadení (podľa zákona 286/2009 Z.z.)
Kontrola a oprava úniku chladiva

PRENÁJOM CHLADIACICH ZARIADENÍ

Pokazila sa vám klimatizácia, chladenie či vzduchotechnika ? Čakáte na dodanie náhradných dielov ?

Ponúkame prenájom chladiacich zariadení na naplnenie potrieb dočasného chladenia. S našimi službami sa už nemusíte obávať výpadku chladenia. Či už sú vaše potreby chladenia krátkodobé či dlhodobé, ponúkame spoľahlivosť, odborný prístup a zariadenia v 100% technickom stave pripravené k okamžitej prevádzke. 

Prenájom chladenia | regiochlad.sk

TERMOVÍZIA ELEKTRICKÝCH STROJOV A KLIMATIZÁCIÍ

Termovízne meranie slúži na diagnostiku porúch v mechanicky namáhaných a prehrievaných častiach zariadení, jednoducho a spoľahlivo odhalí narušenie elektroinštalácie či poškodené kontakty v rozvádzačoch. Včasným odhalením takýchto miest zabránime väčším škodám a dokážeme predchádzať haváriám. 

Termovízia elektrických zariadení, strojov a klimatizácie

servis klimatizácií a chladenia

Profesionálne vykonaný a pravidelný servis chladenia vám zabezpečí okrem čistého vzduchu aj spoľahlivý chod zariadení v systéme. Navyše tým predĺžite životnosť samotných chladiacich a klimatizačných jednotiek. Preto by ste dôležitosť pravidelných servisných prehliadok nemali podceňovať.

Servis a výmena kompresorov

Návrh, montáž a servis vzduchotechniky

Poskytujeme komplexné profesionálne služby v oblasti vzduchotechnických systémov – od poradenstva, návrhu vzduchotechniky, až po dodávku, inštaláciu, servis a odstraňovanie závad vzduchotechniky. Postaráme sa aj o pravidelnú údržbu a čistenie VZT systémov, čistenie potrubí a výmenu filtrov vzduchotechniky.

Regiochlad.sk | Prerábka vzduchotechniky

poradenstvo pri výbere klimatizácie a chladenia

Naša poradenská činnosť zahŕňa aj konzultácie pri výbere klimatizácie, kde je samozrejmosťou kalkulácia výkonu a vhodné rozmiestnenie jednotlivých klimatizačných jednotiek. Následne vám vieme odporučiť jednotky a porovnať výhodnosť rôznych riešení podľa nákupnej ceny, záruky aj náročnosti na údržbu a opravy. Jednotlivé priemyselné odvetvia majú rôzne požiadavky na kvalitu klimatizácií.

Profesionálne služby z oblasti priemyselné a komerčného chladenia pre váš obchod, reštauráciu, sklad, haly, výrobné priestory alebo dátové centrá.

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre firemnú klientelu aj pre domácnosti. V komerčnej sfére sme dlhoročný partner pre značky: ❄️ York, Lennox a TRANE. Zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu náhradné diely máme skladom. Poskytujeme profesionálne služby v oblasti priemyselných chladiacich zariadení – servis chladenia, revízie a zákonné prehliadky chladenia a vzduchotechniky. Potrebujete dočasné chladiace zariadenie ? Využite našu službu prenájom chladiacich zariadení počas modernizácie, rekonštrukcie alebo výmeny vášho chladiaceho zariadenia.

Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Bosch, ❄️ Gree a ❄️ Sinclair + vyberte si modely Sinclair 2021. V našej ponuke nájdete TOP produkt spoločnosti Bosch Termotechnika – tepelné čerpadlá Bosch.

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.sk. Schlaďte sa s nami !

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE