o nás

Keď sme našu spoločnosť REGIOCHLAD s.r.o. v roku 2017 zakladali, neboli sme v odbore chladenia, klimatizácie a technického zabezpečenia budov nováčikovia. Práve naopak. Naši technici majú dlhoročné skúsenosti a zručnosti s montážou a servisom klimatizácií a chladiacich zariadení. 

Okrem toho prešli viacerými procesmi v oblasti chladenia a klimatizácie, počnúc výrobou, predajom, inštaláciami a končiac servisom. Sme tiež hrdí na to, že naši technici nie sú len absolventi špeciálnych školení či kurzov, ale sú vyučení priamo v odbore „chladiar“. 

Vďaka našim skúsenostiam vieme zabezpečiť bezpečnú a plnohodnotnú prevádzku jednotlivých chladiacich a klimatizačných zariadení v súkromnom sektore, ale zároveň aj celých systémov v priemysle. Pri poskytovaní našich služieb nám ide hlavne o kvalitu, preto neváhame využiť skúsenosti a informácie od fundovaných odborníkov aj zo zahraničia. 

Spočiatku sme sa zameriavali skôr na montáže a servis klimatizácií a chladenia pre väčšie developerské projekty v priemysle a gastronómii. V súčasnosti však už ponúkame v rámci našich služieb aj klimatizácie pre domy či bytové domy. Je toho však viac… 

Naše služby Vám dokážeme doslova ušiť na mieru podľa vašich potrieb a možností. Svedčia o tom aj samotné referencie od našich spokojných zákazníkov. Budeme preto iba radi, ak si pre svoj projekt vyberiete práve nás. Ďakujeme, že ste s nami.

CERTIFIKÁTY A OPRÁVNENIA

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre domácnosti aj firemnú klientelu. Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Bosch, ❄️ Sinclair  a iné podľa preferencií zákazníka. Vybrať si môžete aj z najnovších modelov Sinclair. V našej ponuke nájdete TOP produkt spoločnosti Bosch Termotechnika – tepelné čerpadlá Bosch.

komerčnej sfére sme dlhoročný partner pre značku: ❄️ York. Pre klimatizácie značky York zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu náhradné diely máme skladom. Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam a vedomostiam vám dokážeme správne poradiť pri výbere vhodnej klimatizačnej jednotky pre vašu reštauráciu, hotel, fitness či welness centrum, serverovňu, dátove centrum, výrobnú halu, sklad či inú rezidenčnú budovu.

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.sk. Schlaďte sa s nami !

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE