Klimatizácie Sinclair

Predaj, montáž a servis klimatizácií Sinclair

KLIMATIZÁCIE

SINCLAIR

Významný výrobca a dodávateľ klimatizačnej techniky a náš stabilný a spoľahlivý partner SINCLAIR , ktorého hlavná sila je v ponuke tých najkvalitnejších produktov za veľmi priaznivé ceny.

Bohaté portfólio nástenných klimatizačných jednotiek SINCLAIR, multisplit systémov aj kazetových jednotiek  SINCLAIR  v kombinácii s veľmi dobrou skladovou dostupnosťou počas celého roka, robia tohto nášho partnera veľmi zaujímavú voľbu tej správnej klimatizácie pre vás. Pre tých, ktorým nie je príroda  a životné prostredie ľahostajné poteší, že značka SINCLAIR myslí na prostredie a klímu v ktorej budú vyrastať naše deti  a venuje veľkú pozornosť  výskumu, vývoju a výrobe produktov tej najvyššej kvality. 

Väčšina nástenných klimatizácií SINCLAIR obsahuje ekologické chladivo R32 a mobilné klimatizácie prírodné chladivo R290 Propán, vďaka ktorým sa výrazne znižuje dopad na životné prostredie. 

Klimatizácie SINCLAIR sú vhodné na montáž do vášho bytu, domu či pre váš pracovný priestor. Hlavnou silou klimatizácií SINCLAIR je výborný pomer cena – kvalita.

Sme hrdým partnerom SINCLAIR GLOBAL GROUP

Sinclair novinky 2021

vyberte si novú klimatizáciu Sinclair

Sinclair Marvin farebné variácie | regiochlad.sk

Sinclair
MARVIN

Kúrenie do vonkajšej teploty -25° C

SINCLAIR TERREL

Sinclair
TERREL

Sinclair Spectrum Plus

Sinclair
SPECTRUM PLUS

Kúrenie do vonkajšej teploty -30° C

SINCLAIR KEYON

Sinclair
KEYON

klimatizacie Sinclair RAY

Sinclair
RAY

Sinclair Terrel

výhody Klimatizácií Sinclair

Funkcia Plasmatec
DC Inverter
Ekologické chladivo R32
WiFi modul

Klimatizácie Sinclair s funkciou
„I FEEL“

Miniatúrne čidlo ukryté vo vnútri ovládača dokáže zachytiť aktuálnu teplotu v interiéri a poslať túto informáciu späť do klimatizačnej jednotky. Táto následne prispôsobí teplotu aj rýchlosť ventilátora s ohľadom na váš komfort a úsporu energie.

Sinclair - funkcia I FEEL

KLIMATIZÁCIE Sinclair Spectrum PLUS s funkciou kúrenia až do -30°C

Klimatizácie Sinclair Spectrum Plus oceníte aj v zimnom období, kedy dokáže regulovať teplotu nasledovne:

Sinclair funkcia kúrenia do -30`C


CHLADENIE AŽ DO - 20°C

Pri zmene vonkajšej teploty sa zmení frekvencia kompresoru a rýchlosť ventilátora tak, aby sa prispôsobila meniacim sa podmienkam.  Spoľahlivo tak chladí až do teploty -20°C


KÚRENIE AŽ DO - 30°C

Správna prevádzka pri takýchto teplotách je zabezpečená vyhrievaním šasí, technológiou predhrevu kompresoru a dômyselným riadením frekvencie kompresoru.


TEMPEROVANIE  NA 8°C

Klimatizačná jednotka udržuje teplotu v miestnosti na 8°C, aby zabránila premrznutiu interiéru počas vašej neprítomnosti. 

Ovládanie prostredníctvom aplikácie EWPE SMART a pripojenia klimatizácie cez Wi-Fi vo vašej domácnosti

Klimatizácie Sinclair je možné pohodlne ovládať prostredníctvom telefónu či tabletu s operačným systémom Android alebo iOS. Jednoducho si tak nastavíte ideálnu teplotu v miestnosti kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Vďaka aplikácii EWPE Smart tak môžete mať klimatizáce Sinclair stále pod kontrolou. 

SInclair Wi/Fi
Funkcia Plasmatec

Vďaka funkcii PLASMA TEC bude vaše ovzdušie oveľa čistejšie, sviežejšie a bezpečnejšie. Najväčším benefitom tejto funkcie je čistenie vzduchu od škodlivých a nebezpečných vírusov, baktérií a plesní . Klimatizácie Sinclair tak dokážu znížiť pravdepodobnosť ochorení prenášaných vzduchom, ako je napríklad chrípka. Funkciu PLASMA TEC však určite ocenia aj alergici, pre ktorých je čistota ovzdušia mimoriadne dôležitá.  Plazmová technológia čistenia vzduchu vám zabezpečí prírodnú bioklímu bohatú na aktívne molekuly kyslíka – iony.  Doprajte si svieži vzduch aj v interiéri! 

DC Inverter

Klasické klimatizačné jednotky regulujú svoj výkon cyklickým vypínaním a zapínaním kompresoru, čo spôsobuje nepríjemné kolísanie teploty a nadmernú hlučnosť.  Na rozdiel od nich dokážu invertorové klimatizácie Sinclair riadiť svoj výkon plynulou reguláciou, vďaka čomu je teplota lepšie regulovaná a hlučnosť výrazne nižšia. Spotreba elektrickej energie je tak o 44% menšia v porovnaní s bežnou klimatizáciou. 

Ekologické chladivo R32

Vďaka zavedeniu nového ekologického chladiva R32 do väčšiny nástenných klimatizácií Sinclair sa podarilo medzi rokmi 2017 a 2018 znížiť spotrebu emisných kvót CO2 až o 65%. Preto tento ekologický trend rozširujeme aj do ostatných kategórií našich produktov.  V otázke ekológie sme však pokročili ešte ďalej, preto mobilné klimatizácie a odvlhčovače vzduchu Sinclair obsahujú čisto prírodné chladivo R290 Propan, ktoré nemá takmer žiadny vplyv na globálne otepľovanie. 

Sinclair global group

SINCLAIR GLOBAL GROUP

Klimatizácie Sinclair sú tradičnou značkou na trhu s klimatizačnou technikou. Každým rokom sa tešia stále väčšej popularite a dôvere. Za ich výrobou stojí profesionálny tím odborníkov zo skupiny SINCLAIR GLOBAL GROUP spolupracujúci s partnermi z iných krajín. Títo sú prostredníctvom pravidelných technických školení včas informovaní o najnovších technologických novinkách v sortimente. Spoločnosť SINCLAIR GLOBAL GROUP dokáže nájsť vždy to najkomfortnejšie riešenie pre akékoľvek klimatické podmienky s dôrazom na ochranu životného prostredia. Preto vyvíja stále nové technológie pre úsporu energie a s minimálnou záťažou pre životné prostredie.   Všetky klimatizácie Sinclair spĺňajú prísne normy nastavené Európskou úniou. 

AKCIA!

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre domácnosti aj firemnú klientelu. Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Sinclair,❄️ Toshiba, ❄️ Panasonic a ❄️ Gree. komerčnej sfére sme dlhoročný partner pre značky: ❄️ York , ❄️ TRANE a❄️ Lennox. Zabezpečujeme revízie priemyselného chladenia, pravidelný servis a údržbu náhradné diely máme skladom. 

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.skSchlaďte sa s nami! 

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE