Klimatizácia okres SENEC

V okrese Senec, zastrešujeme predaj, odbornú montáž, servisné a  poradenské služby v oblasti klimatizačných jednotiek a tepelných čerpadiel pre domácnosti, kancelárie a komerčné priestory. V našej ponuke klimatizácií do domácnosti sa nájdete nástenné, mobilné a multisplitové klimatizačné jednotky, ktoré sa ideálne hodia do vášho bytu alebo rodinného domu. Ponúkame klimatizácie od značiek od Sinclair, Toshiba, Panasonic, Airwell, Gree ale aj nástenné klimatizácie Kaisai. Sme partnerom SINCLAIR GLOBAL GROUP vďaka čomu garantujeme vysoko profesionálny a odborný prístup.

Ponuka klimatizácií

Nová Klimatizácia v okrese SENEC

Senec, Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Velký Biel, Zalesie, Malinov

Neustále zvyšovanie teplotných rozdielov počas posledných rokov zvýšilo aj záujem bežných ľudí o možnosti použitia klimatizácie v bytoch, rodinných či rezidenčných domoch a chatách. Použitím vhodných typov klimatizácie si môžu aj súkromní majitelia domácností zlepšiť prostredie pre život priamo doma. Preto už v súčasnosti nechýba v našej ponuke služieb ani profesionálna montáž a servis klimatizácie pre rodinné domy, byty či chaty.

Zárukou kvality klimatizačných jednotiek, ktoré v rámci našej ponuky dodávame a montujeme sú celosvetovo uznávané značky výrobcov a dodávateľov klimatizácií, chladiacich zariadení i tepelných čerpadiel ako Sinclair, Hitachi, Toshiba, Panasonic, Gree či Airwell. Pre záujemcov o naše služby je teda na výber široká paleta rôznych typov klimatizačných jednotiek aj celých systémov klimatizácií.

Čo všetko zahŕňa montáž klimatizácie?

Obhliadka priestorov a poradenstvo pri výbere

Pred samotným dodaním a montážou klimatizácie vykonajú naši školení pracovníci obhliadku priestorov v byte či rodinnom dome a na základe toho vám pomôžu pri výbere a rozmiestnení jednotlivých klimatizačných jednotiek. Nezabúdajú pri tom zohľadniť finančné a časové možnosti klienta aj jeho špecifické požiadavky na klimatizáciu.

Dodanie a montáž klimatizácie v okrese Senec

Samotná montáž klimatizácie si vyžaduje odborný prístup a dostatočné zručnosti pracovníkov, ktorí ju vykonávajú. Naším klientom zabezpečme dodanie klimatizačnej jednotky a odbornú montáž, ktorá väčšinou zahŕňa:

  • inštaláciu vnútornej klimatizačnej jednotky
  • inštaláciu vonkajšej klimatizačnej jednotky
  • prepojenie jednotiek Cu potrubím a napojenie na energetický zdroj
  • vákuovanie – kontrola tesnenia potrubia
  • doplnenie chladiacej zmesi podľa potreby

Kontrola funkčnosti a zaškolenie klienta pre ovládanie klimatizácie

Po kompletnom namontovaní a nastavení klimatizácie vykonajú naši skúsení odborníci potrebné skúšky funkčnosti pomocou testovacieho režimu. Keď je všetko v poriadku, klienta v krátkosti zaškolíme v základnej obsluhe a pravidlách správneho používania klimatizácie.

Aj keď máte možno dostatočné zručnosti a znalosti, aby ste si mohli klimatizáciu namontovať aj sami, využitie našej profesionálnej montáže vás môže ochrániť od nečakaných komplikácií v prípade porúch, napríklad keď vám špecializovaná firma odmietne poskytnúť servis, pretože klimatizácie nedodala a nenamontovala. Zároveň vám dokáže v konečnom dôsledku ušetriť náklady za servisné služby, ak ste ich nemali zabezpečené od dodávateľa klimatizácie.

Budeme preto radi, ak sa stanete našim spokojným klientom, pretože práve to je našim cieľom.

Klimatizácie Sinclair

SINCLAIR patrí medzi top výrobcov a dodávateľov kvalitných klimatizácií. Pomer výkon-cena-kvalita je pre značku SINCLAIR zásadný, preto klimatizačné jednotky a tepelné čerpadlá z ponuky spoločnosti ponúkame hlavne pre majiteľov rodinných domov a bytov. Široký sortiment klimatizácií však ponúkame aj pre správcovské spoločnosti a majiteľov rezidenčných budov. Najobľúbenejšou klimatizáciou našich klientov je SINCLAIR MARVIN.
Klimatizácie Panasonic

Klimatizácie Panasonic

Dodávame a inštalujeme klimatizácie od popredného japonského výrobcu Panasonic, ktorý ponúka klimatizácie vo verziách Single a Multi-Split, parapetné klimatizácie a kanálové jednotky pre rodinné domy a byty, ale aj PAC a VRF systémy pre komerčné využitie. Klimatizácie Panasonic patria medzi obľúbené aj vďaka technológií čistenia vzduchu nanoe™ X. Zistite viac o špičkovej klimatizácií s technológiou NanoeX Panasonic Etherea.
Klimatizácie Toshiba

Klimatizácie toshiba

Japonské klimatizácie Toshiba patria medzi obľúbené a to pre svoju mimoriadnu spoľahlivosť, najnovšie technológi i funkcie pre zdravý a čistý vzduch. Klimatizácie Toshiba vás schladia ale aj zahrejú. V portfóliu Toshiba nájdete spoľahlivé klimatizácie pre domácnosti s označením RAS i špičkové klimatizácie RAV pre komerčné využitie - kancelárie, predajne a sklady. Zistite viac o najnovšej prémiovej klimatizácií Toshiba Daiseikai 10

Potrebujete poradiť s výberom novej klimatizácie ?

Sme regionálny dodávateľ klimatizácií v okrese Senec so sídlom v Rakoviciach. Radi vám pomôžeme a nájdeme správne riešenie pre váš domov.

REGIOCHLAD s.r.o.

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre domácnosti aj firemnú klientelu v Piešťanoch. Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Sinclair, Toshiba, Panasonic, Airwell, ❄️ Gree ale aj nástenné klimatizácie Kaisai. komerčnej sfére sme dlhoročný partner pre značky: ❄️ York ,❄️TRANE a ❄️ Lennox. Poskytujeme profesionálne služby v oblasti priemyselných chladiacich zariadení a vzduchotechniky – servis chladeniarevízie a zákonné prehliadky priemyselného chladenia a vzduchotechniky. Potrebujete dočasné chladiace zariadenie ? Využite našu službu prenájom chladiacich zariadení. Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.skSchlaďte sa s nami! 

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE