Firemná klientela

Montáž a servis vzduchotechniky

V súčasnosti patrí vzduchotechnika k neoddeliteľnej súčasti občianskych, administratívnych i priemyselných budov. Zabezpečenie intenzity výmeny, čistoty, optimálnej teploty v interiéroch a v niektorých prípadoch aj vlhkosti vzduchu sú hlavnými požiadavkami na vzduchotechnickú jednotku. Naša spoločnosť poskytuje komplexné profesionálne služby v oblasti vzduchotechnických systémov – od poradenstva, návrhu, až po dodávku, inštaláciu a servis vzduchotechniky. Ak hľadáte stabilnú spoločnosť so skúsenosťami v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie a tepelných čerpadiel, neváhajte nás kontaktovať.

Váš spoľahlivý partner v oblasti vzduchotechniky, klimatizácií a tepelných čerpadiel. Profesionálne služby pre váš obchod, reštauráciu, sklad, haly, výrobné priestory alebo dátové centrá.

Komplexné riešenia v oblasti vzduchotechniky

Profesionálne služby v oblasti vzduchotechnických systémov, ktoré vám zabezpečia optimálnu klímu v interiéroch.

Návrh vzduchotechniky

Od projektu, cez zameranie a návrh ideálneho riešenia až po profesionálnu montáž – ponúkame vám optimálne riešenia a dlhodobú spokojnosť. Vzduchotechnické systémy navrhujeme s ohľadom na osoby, technológie, ale i produkciu škodlivín a nebezpečných výparov  v priestore. Vzhľadom k množstvu technických riešení, ale i nároky legislatívy pristupujeme ku každému klientovi individuálne. Neváhajte nás kontaktovať komplexne spolu s vami zhodnotíme všetky aspekty, vaše požiadavky, predstavy a požiadavky úradov.

Návrh, inštalácia a servis vzduchotechniky | Regiochlad.sk
Návrh, inštalácia a servis vvzduchotechniky | Regiochlad.sk

Montáž vzduchotechniky

Ponúkame vám dlhoročné skúsenosti a vedomosti našich profesionálnych inštalatérov. Montáž vzduchotechniky vykonávajú naši kvalifikovaný a pravidelne školení technici. Po montáži chod vzduchotechniky a ventilácie otestujeme v skúšobnej prevádzke. Po jej ukončení  projekt odovzdáme so všetkými potrebnými podkladmi a odovzdávajúcimi protokolmi. V prípade, že už máte návrh vzduchotechniky spracovaný projektantom, mali by ste mať k dispozícií komplexný projekt, obsahujúci technickú správu, výkresovú dokumentáciu a výkaz projektu.

Servis vzduchotechniky

O životnosti, spoľahlivosti a efektívnosti vzduchotechniky rozhoduje fakt, či je zariadenie a potrubie pravidelne servisované. Zanedbávanie pravidelnej údržby a servisu vzduchotechniky môže zapríčiniť nestabilnú teplotu v interiéry, znehodnotený a často i zdraviu závadny vzduch, v najhorších prípadoch môže byť zdrojom požiaru. Zabezpečujeme servis a pravidelnú údržbu vzduchotechnickej jednotky, merania a regulácie, čistenie potrubí a výmenu filtrov vzduchotechniky. Postaráme sa tiež o kontrolu ventilátorov, klapiek a zvlhčovačov, ohrievačov aj chladičov v celom systéme.

Oprava, údržba a servis zariadení Lennox

V rámci servisných služieb vzduchotechniky poskytujeme:

  • údržbu a servis zariadenia a potrubia
  • odstraňovanie závad
  • odstraňovanie havarijných situácií

CERTIFIKÁTY a oprávnenia

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre firemnú klientelu. V komerčnej sfére sme dlhoročný partner pre značky: ❄️ York, Lennox a TRANE.

Staráme sa o klimatizačnú techniku pre reštaurácie, hotely, fitness centrá, serverovne a dátové centrá, sklady a výrobné haly,  predajne ale aj rezidenčné budovy. Zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu náhradné diely máme skladom. Poskytujeme profesionálne služby v oblasti priemyselných chladiacich zariadení – servis chladenia, revízie a zákonné prehliadky priemyselného chladenia a vzduchotechniky. Potrebujete dočasné chladiace zariadenie ? Využite našu službu prenájom chladiacich zariadení počas modernizácie, rekonštrukcie alebo výmeny vášho chladiaceho zariadenia.

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.skSchlaďte sa s nami! 

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE