Klimatizácie Panasonic

Predaj, montáž a servis klimatizácií Panasonic

KLIMATIZÁCIE

PANASONIC

Japonská nadnárodná spoločnosť Panasonic už viac ako 100 rokov pomáhať vytvárať zdravé prostredie, ktoré zároveň spríjemňuje život užívateľov – to všetko s ohľadom na budúcnosť ľudí a planéty. V súčasnosti pôsobí vo viac ako 120 krajinách po celom svete a patrí medzi popredných výrobcov v oblasti chladenia a vykurovania.

Klimatizácie Panasonic sa vyznačujú vysokou účinnosťou, tichou prevádzkou, skvelou účinnosťou a spoľahlivou prevádzkou. V portfóliu spoločnosti Panasonic nájdete širokú ponuku produktov – klimatizácie vo verziách Single a Multi-Split, parapetné klimatizácie i kanálové jednotky pre domácnosti, i systémy PAC a VRF pre komerčné využitie.

Klimatizácie Panasonic | Regiochlad.sk

vyberte si novú klimatizáciu Panasonic

PANASONIC ETHEREA | Regiochlad.sk

Panasonic
ETHEREA

Klimatizácia Panasonic TZ | Regiochlad.sk

Panasonic
TZ

Panasonic Heatcharge | Regiochlad.sk

Panasonic
Heatcharge

Klimatizácia Panasonic BZ | Regiochlad.sk

Panasonic
BZ

Panasonic UFE parapetná klimatizácia | Regiochlad.sk

Panasonic
UFE

PANASONIC ETHEREA | Regiochlad.sk

Panasonic
ETHEREA

Klimatizácia Panasonic TZ | Regiochlad.sk

Panasonic
TZ

Panasonic Heatcharge | Regiochlad.sk

Panasonic
Heatcharge VZ

Klimatizácia Panasonic BZ | Regiochlad.sk

Panasonic
BZ

Panasonic UFE parapetná klimatizácia | Regiochlad.sk

Panasonic
UFE

výhody Klimatizácií Panasonic

Klimatizácie Panasonic s technológiou nanoe™ X

Panasonic nanoe™ X

Vďaka nanoe™ X bude vaše ovzdušie oveľa čistejšie, sviežejšie a bezpečnejšie. Hydroxylové radikály, sú voľne prítomné v prírode, neutralizujú a rozkladajú škodliviny, vírusy, baktérie, plesne a zbavujú ho zápachu. Technológia nanoe™ X od spoločnosti Panasonic dokáže tieto vlastnosti preniesť do interiéru, aby vašu domácnosť premenili na čisté a bezpečné miesto. Táto technológia sa používa v domácnostiach i vo verejných budovách, kde je požadovaná vyššia kvalita vzduchu, napríklad v kanceláriách, nemocniciach, zdravotných strediskách, hoteloch atd. Efektivita technológie nanoe™ X bola testovaná externými laboratóriami v Nemecku, Dánsku, Malajzii a Japonsku.

Panasonic nanoe™ X

Úspora energie s invertorom

Invertorové klimatizácie Panasonic vám poskytujú vyššiu účinnosť a komfort. Invertor zabraňuje zbytočnej spotrebe energie zmenou otáčok kompresora na udržanie nastavenej teploty. Ponúka presnejšie ovládanie teploty bez vysokých a nízkych výkyvov a udržuje okoloitú teplotu na konštantnej úrovni s nižšou spotrebou energie. Mikropočítač ,,mozog,, jednotky určuje najvhodnejší prevádzkový režim a automaticky upravuje výstupný výkon. Technológia Panasonic Thermal Enhancement Technology (P-TECH) umožňuje kompresoru dosiahnuť maximálnu frekvenciu v čo najkratšom čase od spustenia, vďaka čomu získate výkonné chladenie v okamihu zapnutia klimatizácie.

Neinventorová klimatizácia

Bežná klimatizácia bez INVERTORU môže pracovať iba pri konštantnej rýchlosti, ktorá je príliš silná na udržanie nastavenej teploty. Takto opakovane zapína a vypína kompresor. To má za následok väčšie kolísanie teploty, čo vedie k nehospodárnej spotrebe energie.

Klimatizácia Panasonic s inventorom

Panasonic INVERTER mení rýchlosť otáčania kompresora, čím poskytuje presnú metódu udržiavania nastavenej teploty. Klimatizácie Panasonic INVERTER tak poskytujú výnimočný výkon pri úspore energie a zároveň vám zaručia, že sa za každých okolností budete cítiť pohodlne.

Chladivo šetrné k životnému prostrediu

Bežne používané chladivá v klimatizačných systémoch výrazne prispievajú k emisiám skleníkových plynov a poškodzovaniu ozónovej vrstvy. Spoločnosť Panasonic sa zaviazala k zdravšiemu životnému štýlu a k znižovaniu našej environmentálnej stopy. Preto nástenné klimatizácie Panasonic využívajú ekologickejšie chladivo R32. Chladivo R32 má tiež nízky potenciál globálneho otepľovania, a preto je šetrnejšie k životnému prostrediu.

Ovládanie prostredníctvom aplikácie Panasonic Comfort Cloud

Aplikácia Panasonic Comfort Cloud vám umožňuje pohodlnú správu a monitorovanie viac klimatizačných jednotiek pre domácnosti z jediného mobilného zariadenia. Jednoducho si tak nastavíte ideálnu teplotu v miestnosti, vychladíte či vykúrite priestor na diaľku alebo aktivujete technológiu čistenia vzduchu nanoe™ X. K dispozícii je tiež monitorovanie spotreby energie s cieľom maximalizovať úspory energie a znížiť prevádzkové náklady.

Ovládanie prostredníctvom aplikácie Panasonic Comfort Cloud
Ovládanie prostredníctvom aplikácie Panasonic Comfort Cloud
Klimatizácie Panasonic

Klimatizácie Panasonic

Klimatizácie Panasonic sú tradičnou značkou na trhu s klimatizačnou technikou. Každým rokom sa tešia stále väčšej popularite a dôvere. Za ich výrobou stojí profesionálny tím odborníkov, ktorého snahou je zlepšovať životy ľudí. Klimatizácie Panasonic sú vhodné pre využitie v komerčných a bytových priestoroch s veľkými požiadavkami na kvalitu vzduchu, efektívne chladenie i kúrenie. Klimatizácie Panasonic sa vyznačujú veľmi tichou prevádzkou vnútorenej jednotky, špičkovými technológiami na čistenie vzduchu, ovládaním prostredníctvom WiFi a výbornou účinnosťou.

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre domácnosti aj firemnú klientelu. Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Toshiba, ❄️ Panasonic a ❄️ Sinclair. komerčnej sfére smepartner pre značky: ❄️ York, TRANE a Lennox. Zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu, revízie a prenájom chladiacich zariadení.

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.skSchlaďte sa s nami! 

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE