Panasonic ETHEREA

Klimatizácie Panasonic  sú výbornou voľbou na montáž do bytov, rodinných domov, ale aj kancelárií s veľkými požiadavkami na kvalitu vzduchu, efektívne chladenie a kúrenie. Vyznačujú sa výborným výkonom, veľmi tichou prevádzkou a špičkovými technológiami na čistenie vzduchu.

Prémiová klimatizácia Panasonic Etherea vás prekvapí nie len štýlovým dizajnom v troch farbách, ale i pokročilými možnosťami ovládania, špičkovým výkonom, inteligentnými funkciami a revolučným systémom čistenia vzduchu – technológiou nanoe™ X.

Panasonic nanoe™ X

Panasonic Etherea s technológiou nanoe™ X

Klimatizácia Panasonic Etherea vyniká svojou technológiou nanoe™ X s výhodami hydroxylových radikálov. Hydroxylové radikály majú schopnosť deaktivovať až 99  % škodlivých mikroorganizmov, znečisťujúcich látok, vírusov, baktérií a plesní. Vďaka nanoe™ X bude vaše ovzdušie, ale i interiéri oveľa čistejší, sviežejší a bezpečnejší.

Panasonic Etherea je výbornou voľbou do priestorov s požiadavkou na vysokú kvalitu vzduchu – napríklad do kancelárií, ambulancií, zdravotných stredísk či hotelov. Režim Nanoe™ X môžete zapnúť súbežne spolu s chladením, kúrením ale i zapnúť samostatne.  

nanoe™ X: zlepšuje ochranu 24/7

Prostredníctvom aplikácie môžete kedykoľvek zapnúť režim nanoe™ X, keď je chladenie alebo kúrenie vypnuté/zapnuté.

Klimatizácia Panasonic Etherea s nanoe™ X

Ako funguje technológia nanoe™ X

Technológia Aerowings 2.0

Technológia Aerowings pozostáva z dvoch nezávislých flexibilných lopatiek, ktoré sústreďujú prúd vzduchu na vykurovanie alebo chladenie miestnosti v čo najkratšom čase a pomáhajú rovnomerne rozvádzať vzduch v celej miestnosti.  vykurovaniu, pri ktorom vzduch stúpa a vypĺňa miestnosť.

Pri vykurovaní uvoľňuje Aerowings 2.0 koncentrovaný prúd teplého vzduchu smerom nadol, čím sa dosiahne efekt podobný podlahovému vykurovaniu. Teplý vzduch stúpa a príjemne vypĺňa celú  miestnosť.

Panasonic Etherea Aerowings 2.0
Systém Aerowings 2.0 pri kúrení

Funkcia sprchového chladenia umožňuje rovnomerné prúdenia vzduchu smerom k stropu. Chladivý vzduch jemne klesá, žiadna časť miestnosti tak nie je vystavená nepretržitému ľadovému prúdu.

Panasonic Etherea Aerowings 2.0
Systém Aerowings 2.0 pri chladení
Ovládanie klimatizácie Panasonic Etherea

Ovládanie klimatizácie Etherea

Panasonic Etherea je kompatibilná s aplikáciou Panasonic Comfort Cloud pre jednoduchú správu ovládanie a prístup ku všetkým funkciám diaľkového ovládania kedykoľvek a kdekoľvek.

Aplikácia Panasonic Comfort Cloud vám umožňuje pohodlne spravovať a monitorovať viacero klimatizačných jednotiek pre domácnosti len z jedného mobilného zariadenia. Tiež je možné monitorovanie energie, čo umožňuje naučiť sa, ako ešte viac znížiť prevádzkové náklady.

Panasonic Etherea v troch elegantných farbách

Panasonic Etherea biela matná | regiochlad.sk
Panasonic Etherea, Matná, čisto biela
Panasonic Etherea strieborná | regiochlad.sk
Panasonic Etherea, Strieborná
Panasonic Etherea grafitovo šedá | regiochlad.sk
Panasonic Etherea, Grafitovo šedá

Vlastnosti a funkcie Panasonic Etherea

Inteligentné tepelné čerpadlo vzduch-vzduch Panasonic Etherea je vysoko energeticky účinné riešenie, ktoré zabezpečuje optimálne využitie počas celého roka a umožňuje efektívne chladenie a kúrenie s oveľa menším vplyvom na životné prostredie. Panasonic Etherea je výbornou voľbou, vďaka ktorej môžete udržať vašu domácnosť čistejšiu, príjemnú a útulnú.

 • Špičková energetická účinnosť až A+++/ A+++

 • Technológia nanoe™ X na zlepšenie ochrany 24/7

 • Vylepšený SEER / SCOP na dosiahnutie prvotriednej energetickej účinnosti

 • Technológia Aerowings 2.0 pre maximálny komfort

 • Ľahko použiteľný diaľkový ovládač

 • Zabudované Wi-Fi na okamžité pripojenie prostredníctvom aplikácie Panasonic Comfort Cloud

 • Kompatibilita so službami Google Assistant a Amazon Alexa

 • Mimoriadne tichý chod – 19dB(A)

 • Čistenie vnútornej jednotky, filtru a výparníka technológiou nanoe™ X

 • Ekologické chladivo R32

 • Kompatibilný s multisplit

 • Ekologické chladivo R32

Výkonové rady Panasonic Etherea

Vnútorné jednotky Panasonic Etherea sú dostupné v rôznych výkonoch: 

od 2,0 do 7,10 kW pre chladenie a od 2,80 do 8,20 kW pre vykurovanie.

Panasonic ETHEREA | regiochlad.sk

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre domácnosti aj firemnú klientelu. Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Sinclair, ❄️ Toshiba a ❄️Panasonic. komerčnej sfére sme dlhoročný partner pre značky: ❄️ York, Lennox a TRANE. Zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu, revízie priemyselného chladenia, náhradné diely máme skladom. V prípade potreby zabezpečíme prenájom chladiaceho zariadenia.

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.skSchlaďte sa s nami! 

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE