Johnson Controls

KLIMATIZÁCIE

Johnson Controls

Vďaka spoločnosti Johnson Controls, ako jednému z našich hlavných partnerov, môžeme dodávať a inštalovať špičkové vysokovýkonné klimatizácie, systémy pre chladenie, vykurovanie, vetranie a tiež vzduchotechniku značky York pre rezidenčné budovy a tiež podniky rôzneho zamerania. Cieľom tejto celosvetovo známej značky, pôsobiacej na slovenskom trhu viac ako 20 rokov, je zabezpečiť maximálnu energetickú účinnosť pri minimalizovaní prevádzkových nákladov.

Každá prevádzka si však vyžaduje individuálne riešenia, a preto v našej ponuke nájdete rôzne typy zariadení tejto značky pre reštaurácie, hotely,kuchyne, fitness centrá, či športoviská a kultúrne centrá. Rovnako dôležité je na mieru „šité“ chladenie serverovní a dátových centier, ale aj skladov a výrobných hál, v ktorých často využívame kombináciu klimatizačných jednotiek, vzduchotechniky a vzduchových filtrov, pre zabezpečenie zdravotne nezávadného prostredia. 

Johnson Controls je skrátka zárukou kvality a energetickej úspornosti, ktorú potrebuje každá firma.
Viac informácií nájdete na stránke nášho partnera

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre firemnú klientelu.  V komerčnej sfére sme dlhoročný partner pre značky: ❄️ York. Staráme sa o klimatizačnú techniku pre reštaurácie, hotely, fitness centrá, serverovne a dátové centrá, sklady a výrobné haly,  predajne ale aj rezidenčné budovy. Pre klimatizácie značky York zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu náhradné diely máme skladom. 

Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Bosch, ❄️ Gree a ❄️ Sinclair + vyberte si modely Sinclair 2021. V našej ponuke nájdete TOP produkt spoločnosti Bosch Termotechnika – tepelné čerpadlá Bosch.

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.skSchlaďte sa s nami! 

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE