Tepelné čerpadlá Bosch

Tepelné čerpadlá Bosch

Tepelné čerpadlá Bosch sú TOP produktom spoločnosti Bosch Termotechnika, ktorá vznikla pred 125 rokmi spojením silných partnerov Bosch a Junkers. Značka Junkers je špičkou vo vykurovacej technike s viac ako 120 ročnými skúsenosťami. Skúsenosti, najmodernejšie technológie a inovatívna sila Junkers je dnes zabudovaná v každom produkte Bosch Termotechnika. Spojenie toho najlepšieho z Junkers a Bosch prináša do našich domovov riešenia pre kúrenie a chladenie priestorov, teplú vodu a decentralizovaný manažment energie. Naša spoločnosť je autorizovaným partnerom Bosch pre servis a uvedenie do prevádzky.

Klimatizácie a čerpadlá Bosch | regiochlad.sk

Tepelné čerpadlá premieňajú energia z okolitého prostredia na teplo pre váš domov ale i kanceláriu, využívaním bezplatného zdroja energie – vzduchu. Tepelné čerpadlá šetria nielen klímu a životné prostredie, ale ich používaním výrazne znížite svoje náklady na vykurovanie a prípravu teplej vody. V porovnaní s inými zdrojmi energie ušetríte s tepelným čerpadlom až 60 % vašich súčasných nákladov na vykurovanie.

Tepelné čerpadlá nevytvárajú žiadne emisie, pre prevádzku získavajú zo vzduchu v dlhodobom chode približne 75 % energie, zostávajúcich 25 % energie musí byť zaistených elektrickou energiou. Veľkou výhodou tepelných čerpadiel vzduch – voda je jednoduchá inštalácia, pretože odpadávajú rozsiahle zemné práce či vŕtanie studne.

Dostupné teplo obsiahnuté vo vzduch sa najskôr privedie pomocou výmenníka tepla, tzv. výparníka k chladiacemu médiu. Chladiace médium dostane túto energiu pomocou kompresora na vyššiu teplotnú úroveň, aby sa prostredníctvom kondenzátora dala zužitkovať pre vykurovanie alebo ohrev vody. Tepelné čerpadlá vzduch-voda dokážu odobrať dostatok energie na vykurovaciu prevádzku aj pri teplote vonkajšieho vzduchu -20 °C. Získavanie tepla z takých nízkych teplôt je o niečo menej efektívne, ale stále ešte výhodné.

Objavte Bosch tepelné čerpadlá vzduch-voda

Tepelné čerpadlá Bosch sú ideálne pre rodinné domy, radové zástavby, firmy, kancelárie, ale i penzióny

Tepelné čerpadlo Bosch Compress 7400 i AW

Tepelné čerpadlo Bosch Compress 7400i AW je jedno z najtichších tepelných čerpadiel na trhu vďaka aktívnemu presmerovaniu zvuku pomocou difúzora a zvukovo optimalizovanému okruhu chladenia. Maximálna úroveň akustického tlaku tepelného čerpadla Bosch je 54 dB (A) cez deň a 48 dB (A) v nočnom režime. Vďaka tomu bez problémov spĺňa zákonné nariadenia týkajúce sa hluku v husto zastavaných oblastiach i radových zástavbách.

Tepelné čerpadlo Bosch Compress 7400i AW možno riadiť na diaľku pomocou aplikácie EasyRemote vďaka integrovanému IP-modulu. Vnútorná jednotka tepelného čerpadla je dostupná v závesnom alebo stacionárnom vyhotovení. V kombinácii s reguláciou od firmy Bosch môžete jednoducho využívať samostatne vyrobenú solárnu elektrickú energiu.

Mimoriadne efektívne – SCOP až do 5,1 

Tepelné čerpadlo Bosch Compress 7400i AW k dispozícii v dvoch vysoko účinných výkonových variantoch – 5kW a 7 kW.

Tepelné čerpadlo Bosch Compress 7400i AW | regiochlad.sk

Tepelné čerpadlo Bosch Compress 7000i AW

Bosch Compress 7000i AW je najúčinnejšie tepelné čerpadlo vo svojej triede. Očarí vás mimoriadne tichou prevádzkou, kompaktnou veľkosťou a fascinujúcim dizajnom. Tepelné čerpadlo Bosch Compress 7000i AW, pri svojej prevádzke využíva obnoviteľné zdroje energie a invertorovú technológiu, vďaka čomu budú vaše prevádzkové náklady na vykurovanie a prípravu teplej vody na minime. Tepelné čerpadlo Bosch Compress 7000i AW možno riadiť na diaľku pomocou aplikácie EasyRemote vďaka integrovanému IP-modulu. Vnútorná jednotka tepelného čerpadla je dostupná v závesnom alebo stacionárnom vyhotovení (s integrovaným 190 l zásobníkom teplej vody).

Mimoriadne efektívne – COP až 4,9, (pri A7 / W 35)

Tepelné čerpadlo Bosch Compress 7000i AW k dispozícii v dvoch vysoko účinných výkonových variantoch – 9kW a 17 kW.

Tepelné čerpadlo Bosch Compress 7000i AW | regiochlad.sk

Tepelné čerpadlo Bosch Compress 3000 AWS

Splitové tepelné čerpadlo Compress 3000 AWS je ideálne pre vykurovanie, prípravu teplej vody, ale taktiež pre aktívne chladenie vášho domu. Vďaka vylepšenej invertorovej technológii pracuje Compress 3000 AWS veľmi efektívne a úsporne. Dostupné je ako závesný variant alebo riešenie s integrovaným zásobníkom, ktoré ponúka vysoký komfort teplej vody. Tepelné čerpadlo Bosch Compress 3000 AWS je ideálne pre novú výstavbu a rekonštrukciu existujúceho systému. Možnosť používateľsky jednoduchého ovládania pomocou aplikácie EasyRemote.

Vysoká účinnosť s COP až 4,8.

Tepelné čerpadlo Bosch Compress 3000 AWS k dispozícii v dvoch výkonových variantoch – 8 a 13 kW.

Tepelné čerpadlo Bosch Compress 3000 AWS | regiochlad.sk

V portfóliu produktov Bosch Termotechnika nájdete vysokokvalitné a inovatívne riešenia pre vykurovanie a prípravu teplej vody.

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre domácnosti aj firemnú klientelu. Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Bosch, ❄️ Gree a ❄️ Sinclair + vyberte si modely Sinclair 2021komerčnej sfére sme dlhoročný partner pre značky: ❄️ York. Pre klimatizácie značky York zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu náhradné diely máme skladom. 

 Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.skSchlaďte sa s nami! 

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE