REKUPERÁCIA

K zníženie energetickej náročnosti budovy patrí aj ekonomické vetranie.

Rekuperáciou tepla dokážeme získať resp. ušetriť až 80%  tepla.

Už v dnešnej dobe projektatnti projektujú rekuperačné jednotky do projektov rodinných domov. Je to spôsobené tým, že domy, ktoré sa stavajú musia povinne splniť pomerne vysokú energetickú triedu.

Preto na trh prišli malé  rekuperačné jednotky, ktoré sú tieto parametre schoné splniť a zároveň zabezpečiť komfort obyvateľom nehnuteľností.

Zvolená správna technológia kúrenie,rekuperácia,chladenie Vás pri zriaďovacích nákladoch výde viac avšak návratnosť za predpokladu celoročnej prevádzky je od 5 rokov.

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre domácnosti aj firemnú klientelu. Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Gree a ❄️ Sinclair + vyberte si najnovšie modely Sinclair.

 komerčnej sfére sme dlhoročný partner pre značku: ❄️ York. Pre klimatizácie York zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu náhradné diely máme skladom. Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.skSchlaďte sa s nami! 

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE