Klimatizácie Toshiba

Predaj, montáž a servis klimatizácií Toshiba

KLIMATIZÁCIE

TOSHIBA

Japonské klimatizácie Toshiba patria medzi veľmi obľúbené a to pre svoju mimoriadnu spoľahlivosť, najnovšie technológi a vychytávky i funkcie pre zdravý a čistý vzduch. Klimatizácie Toshiba sú vhodné na montáž do bytov, rodinných domov, ale aj kancelárií a firemné riešenia.

V portfóliu Toshiba nájdete klimatizácie pre domácnosť s označením RAS (Residential) a výkonom 2,5 – 7 kW a klimatizácie Toshiba pre firemnú klientelu – kancelárie, predajne a obchody RAV s výkonom 5 – 12 kW. Všetky zariadenia Toshiba spĺňajú minimálne triedu účinnosti A v prevádzke chladenia a kúrenia a certifikáciu európskymi a medzinárodnými normami. Klimatizácia Toshiba je správnou voľbou pri požiadavke na dosiahnutie príjemnej teploty pri nízkych nákladoch.

Klimatizácie Toshiba | Regiochlad.sk

vyberte si novú klimatizáciu Toshiba

Klimatizácia Toshiba SEIYA | Regiochlad.sk

Toshiba
SEYIA

Klimatizácia Toshiba SHORAI Edge | Regiochlad.sk

Toshiba
SHORAI Edge

Klimatizácia Toshiba SHORAI Edge Black & White | Regiochlad.sk

Toshiba
SHORAI Edge Black & White

Klimatizácia Toshiba HAORI | Regiochlad.sk

Toshiba
HAORI

Klimatizácia Toshiba DAISEIKAI 9 | Regiochlad.sk

Toshiba
DAISEIKAI 9

Parapetná klimatizácia Toshiba | Regiochlad.sk

Toshiba
parapetná

Klimatizácia Toshiba SEIYA | Regiochlad.sk

Toshiba
SEYIA

Klimatizácia Toshiba SHORAI Edge | Regiochlad.sk

Toshiba
SHORAI Edge

Klimatizácia Toshiba SHORAI Edge Black & White | Regiochlad.sk

Toshiba
SHORAI Edge Black & White

Klimatizácia Toshiba HAORI | Regiochlad.sk

Toshiba
HAORI

Klimatizácia Toshiba DAISEIKAI 9 | Regiochlad.sk

Toshiba
DAISEIKAI 9

Parapetná klimatizácia Toshiba | Regiochlad.sk

Toshiba
parapetná klimatizácia

výhody Klimatizácií Toshiba

Klimatizácie Toshiba s funkciami pre čistý a zdravší vzduch

Klimatizácie TOSHIBA čistia vzduch vo viacerých krokoch a pritom zároveň dbajú na to, aby sa chladený vzduch vyfukoval nielen čistý, ale aj bez zápachu. Podľa modelu sa používajú rôzne filtračné systémy, ktoré optimalizujú kvalitu vzduchu, znižujú výskyt alergií a neutralizujú vírusy a baktérie. Klimatizácie Toshiba navyše disponujú funkciou samočistenia – ventilátor po konci prevádzky dobieha niekoľko minút a vysuší tak výmenník tepla vo vnútornej jednotke. 

Prachový filter

Umývateľné filtre pokrývajú celý tepelný výmenník. ČIstí vzduch od hrubších nečistôt a prachových častíc.

IAQ filter

Vyberateľný IAQ filter čistí dýchaný vzduch pomocou striebra a enzýmov. Osviežuje vzduch a neutralizuje vírusy a baktérie.

3:1 filter

Aktívny karbón-katechínový filter. Karbón pohlcuje pach a katechín pôsobí čistiacim účinkom proti prachu a ostatným časticiam.

UlTRA PURE

Filter Ultra Pure neutralizuje 94% vírusov a baktérií, potlačuje tvorbu plesní a húb, absorbuje a pohlcuje dym a pachy.

Ultra Fresh

Filtre Toshiba Ultra Fresh zachytí až 85% čiastočiek s priemerom menším ako 2,5  μm ( 3% priemeru ľudského vlasu). 

Plazmový filter

Filter s ionizátorom absorbuje a neutralizuje čiastočky jemného prachu, peľu, spór plesní a vírusov menších ako 0,01 μm.

Ozónová čistička

Obohacuje vzduch o ozón. Ozón reaguje s cudzími molekulami a neutralizuje choroboplodné zárodky a nečistoty.

Tichá s stabilná prevádzka

Kompresor TOSHIBA s dvojitým rotačným piestom, z vlastného vývoja a výroby, pozostáva v jadre z dvoch protibežne rotujúcich diskov. To poskytuje najvyššiu mechanickú stabilitu, optimálnu stabilitu rýchlosti a tým aj najnižšie vibrácie. Klimatizácie Toshiba sú tiché a trvácne.

Konštantná teplota

Klimatizácia potrebuje pracovať na plný výkon iba približne 15% času prevádzky. Invertorový systém TOSHIBA reguluje svojím inteligentným ovládaním šírku modulácie permanentne medzi 20 % a 100 %. Čím vytvára konštantnú teplotu bez nepretržitého zapínania/vypínania.

Šetrenie prevádzkových nákladov

Vzhľadom k tomu, že zariadenie pracuje 85 % v tzv. prevádzke čiastočného zaťaženia, je v tejto oblasti veľmi rozhodujúcim faktorom účinnosť. Klimatizácie TOSHIBA  práve tu ponúkajú svoje najlepšie hodnoty. Sú energeticky úsporné, šetria peňaženku a garantujú dlhú životnosť.

Hybrid-invertorova technológia

Invertorové klimatizácie Toshiba automatickou zmenou počtu otáčok kompresora priebežne upravuje vykurovací a chladiaci výkon, a tým aj teplotu v miestnosti. Keď je miestnosť dostatočne vychladená alebo vykúrená, invertor samostatne zníži počet otáčok kompresora, aby sa zaistilao neustále udržiavanie tejto konštantnej teploty. Na jednej strane tak šetrí energiu, a na druhej znižuje mieru kolísania teploty v miestnosti. Kompresor sa navyše nemusí neustále zapínať a vypínať, predlžuje sa tak životnosť klimatizačných jednotiek.

Klimatizácie Toshiba | Regiochlad.sk

Na pohon kompresora kombinuje TOSHIBA obidva princípy amplitúdy impulzu a šírkovej impulzovej modulácie (skratka: PAM a PWM). Hybrid-invertorová regulácia reaguje na obidva žiadané profily, ktoré stanovuje klimatizácia. V prípade, že je želaná hodnota teploty vzdialená a má byť rýchlo dosiahnutá, je aktívny režim PAM* – tu je potrebný vysoký výkon. Keď sa hodnota dosiahne, bude udržiavaná s čo najnižšou možnou spotrebou energie (režim PWM).

Ovládanie prostredníctvom aplikácie Panasonic Comfort Cloud

Vďaka TOSHIBA Home AC Control môžete svoju klimatizáciu ovládať odkiaľkoľvek prostredníctvom aplikácie pre smartfón. Potrebný je prístup na internet s WLAN.

Modul RBC-Combi Control umožňuje diaľkové ovládanie aj bez WLAN prostredníctvom aplikácie alebo SMS. Potrebná je len jedna SIM karta. Všetky klimatizácie TOSHIBA sú kompatibilné s možnosťou WiFi pripojenia a s Combi Control.

Klimatizácie Toshiba ovládanie pomocou WiFI
TOSHIBA Home AC Control
Klimatizácie Toshiba

Klimatizácie Toshiba

Moderné klimatizácie Toshiba v sebe spájajú množstvo výhod. Sú vhodné nielen na chladenie, ale aj na vykurovanie a čistenie vzduchu. Toshiba sa už viac ako 65 rokov podieľa na výskume a vývoji inovatívnych klimatizačných systémov. Všetky klimatizácie Toshiba zabezpečujú vysoko-účinné chladenie a vykurovanie, čistia vzduch a vďaka moderným výrobným technológiám nezaťažujú životné prostredie (úspornosť zabezpečená technológiou inverter, funkciou ekologický mód, ekologickým chladivom).

 

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre domácnosti aj firemnú klientelu. Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Toshiba,❄️ Panasonic a ❄️ Sinclair. komerčnej sfére smepartner pre značky: ❄️ York, TRANE a Lennox. Zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu, revízie a prenájom chladiacich zariadení.

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.skSchlaďte sa s nami! 

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE