Priemyselné chladenie TRANE
Profesionálna údržba, oprava, servis a revízie systémov TRANE

Veľké a stredné chladiace a klimatizačné systémy

Chladiace zariadenia TRANE

Značka TRANE patrí medzi svetových lídrov v oblasti klimatizačných riešení, ktorá prináša udržateľné a efektívne klimatické riešenia do budov, domov a komerčné aplikácie.

Systémy TRANE majú celosvetovú povesť spoľahlivosti, vysokej kvality a pokrokových inovácií. Chladiace zariadenia TRANE vytvárajú nie len dokonalý komfort, ale tiež pomáhajú znižovať náklady na prevádzku a zabezpečujú energetickú účinnosť s minimálnym vplyvom na životné prostredie.

Vďaka širokému a maximálne účinnému portfóliu chladiacich jednotiek vo výkonoch od 15 do 3 000kW môžeme chladiace zariadenia TRANE nájsť na viac ako polovici veľkých budov vo svete.

Hľadáte spoľahlivého partnera na správu vášho zariadenia TRANE? Naša spoločnosť ponúka zákazníkom kompletné technické, prevádzkové, servisné a revízne služby na priemyselné zariadenia TRANE. Radi vám pomôžeme aj s opravou, diagnostikou a čistením zariadenia.

TRANE Rooftop

Váš partner pre servis, revízie a opravy chladiacich systémov TRANE

V portfóliu spoločnosti TRANE nájdete aj strešné systémy od 20 do 300 kW chladiaceho výkonu, ktoré kombinujú vykurovacie, chladiace a ventilačné časti v jednej jednotke. Tieto systémy sú ideálne tam, kde sú dôležité nízke počiatočné náklady a zjednodušená inštalácia – školy, kancelárií a maloobchodné predajne.

Zabezpečujeme kompletné technické, prevádzkové a servisné služby na priemyselné zariadenia TRANE. Zaistíme povinné revízie a kontroly stavu bezpečnosti zariadenia, ale aj väčšie či menšie opravy. Bežné náhradné diely máme skladom čo urýchľuje rýchlosť zásahu a celkovú spokojnosť našich zákazníkov. V prípade väčšej poruchy sa nemusíte obávať. Našim klientom zabezpečíme prenájom chladiacich zariadení na naplnenie potrieb dočasného chladenia.

Profesionálne služby v oblasti priemyselných chladiacich zariadení TRANE:

  • Vzduchom chladené chladiče TRANE
  • Vodou chladené chladiče TRANE
  • Strešné jednotky Trane

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre firemnú klientelu.  V komerčnej sfére sme dlhoročný partner pre značky: ❄️ York, TRANE a Lennox. Staráme sa o klimatizačnú techniku pre reštaurácie, hotely, fitness centrá, serverovne a dátové centrá, sklady a výrobné haly,  predajne ale aj rezidenčné budovy. Zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu náhradné diely máme skladom. Potrebujete dočasné chladiace zariadenie ? Využite našu službu prenájom chladiacich zariadení počas modernizácie, rekonštrukcie alebo výmeny vášho chladiaceho zariadenia.

Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Bosch, ❄️ Gree a ❄️ Sinclair + vyberte si modely Sinclair. V našej ponuke nájdete TOP produkt spoločnosti Bosch Termotechnika – tepelné čerpadlá Bosch. Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.skSchlaďte sa s nami! 

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE