Klimatizácie pre firmy

Klimatizácie pre Sklady a výrobné haly

V rámci našich služieb a vďaka našim skúsenostiam vieme zabezpečiť montáž a prevádzku celých klimatizačných systémov pre výrobné haly a skladové priestory.

Každý projekt má osobitý charakter, preto naši odborníci z oblasti klimatizácií vzduchotechniky kladú dôraz na povahu prevádzky, prevádzkové náklady a miesto inštalácie. Vďaka bohatej ponuke vzduchotechnikyklimatizácií určených do výrobných hál a skladov od svetových lídrov York, TRANE a Lennox  vieme navrhnúť efektívne systémy, ktoré najlepšie zodpovedajú vašim požiadavkám a samozrejme finančným možnostiam. 

Klimatizácie a chladenie pre sklady a výrobné haly | regiochlad.sk
Priemyselné chladenie

Servis klimatizácií a chladenia

My v Regiochlad sme pripravení ponúknuť vám vhodnú kombináciu klimatizačných jednotiek, vzduchotechniky a vzduchových filtrov, ktoré zabezpečia zdravú klímu a zaistia ideálne pracovné podmienky vo výrobných aj skladových priestoroch.

Pravidelný servis a údržba, sezónny jarný a jesenný servis, ako aj dodanie originálnych náhradných dielov, je pre nás samozrejmosťou. Poradíme vám a nájdeme to najlepšie riešenie presne podľa vašich potrieb, preto budeme radi, ak si pre svoj projekt vyberiete práve nás. 

Spoľahlivo vám zaistíme povinné revízie, kontroly stavu bezpečnosti zariadenia a revízne kontroly zariadení na únik F-plynov v rozsahu a lehotách podľa bezpečnotechnických požiadaviek.

Potrebujete Novú Klimatizáciu ?

york

Klimatizácie, chladiace zariadenia a vzduchotechnika značky YORK patria medzi top produkty vo svojej oblasti. Klimatizačné jednotky, tepelné čerpadlá a ďalšie zariadenia preto nechýbajú v našej ponuke. Značka York je súčasťou portfólia spoločnosti Johnson Controls, čo svedčí o vysokej kvalite produktov aj poskytovaných služieb.

TRANE Rooftop

TRANE patrí medzi svetových lídrov v oblasti klimatizačných riešení, ktorá prináša udržateľné a efektívne klimatické riešenia do budov, domov a komerčné aplikácie. Systémy TRANE majú celosvetovú povesť spoľahlivosti, vysokej kvality a pokrokových inovácií s minimálnym vplyvom na životné prostredie. Preto nechýbajú ani v našom portfóliu, zistite viac na našej stránke.

LENNOX

Lennox International Inc. je globálnym poskytovateľom riešení pre vykurovanie, klimatizácie a chladenie. Široké portfólio vykurovacích a chladiacich zariadení Lennox uspokojí požiadavky malých prevádzok, ale aj veľkých nákupných centier, výrobných hál a administratívnych budov. Zistite viac o komplexnýxh službách na zariadeniach Lennox.

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky pre domácnosti aj firemnú klientelu. V komerčnej sfére sme dlhoročný partner pre značky: ❄️ York ,❄️ TRANE a❄️ Lennox. Zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu náhradné diely máme skladom. Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam a vedomostiam vám dokážeme správne poradiť pri výbere vhodnej klimatizačnej jednotky pre vašu reštauráciu, hotel, fitness či welness centrum, serverovňu, dátove centrum, výrobnú halu, sklad či inú rezidenčnú budovu.

Potrebujete dočasné chladiace zariadenie ? Využite našu službu prenájom chladiacich zariadení počas modernizácie, rekonštrukcie alebo výmeny vášho chladiaceho zariadenia.

Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️Toshiba, ❄️ Panasonic a ❄️ Sinclair + vyberte si modely Sinclair 2024.

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.sk. Schlaďte sa s nami !

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE