Domy, byty, chaty

Servis klimatizácií

Pre bezproblémové fungovanie počas celej doby užívania klimatizácie je doslova nutnosťou zabezpečiť, aby mala klimatizácia do domu či bytu pravidelný kompletný servis. Odborná kontrola jednotlivých klimatizačných jednotiek je vykonávaná našimi skúsenými a vyškolenými technikmi, ktorí vykonajú všetky potrebné úkony, vrátane vyčistenia a dezinfekcie zariadenia.

Pravidelný servis klimatizačných jednotiek raz ročne odporúčajú aj výrobcovia a dodávatelia. U nás  povinnosť vykonávať pravidelný servis zastrešuje aj zákon č. 286/2009 Z.z.. Ten určuje okrem iného povinnosť vlastníkov a prevádzkovateľov klimatizácií, obsahujúcich fluorované skleníkové plyny, vykonávať pravidelné kontrolu únikov na klimatizáciách a chladiacich zariadeniach.

Pravidelný servis klimatizácií zverte do rúk odborníkov

Vďaka bohatým skúsenostiam našich technikov vám dokážeme zabezpečiť dôkladnú kontrolu zariadenia aj celého systému. Používame kvalitné dezinfekčné a čistiace prostriedky, ktoré sú určené špeciálne na tento účel. Vďaka tomu si môžete hneď po dokončení servisu vychutnať svieži čistý vzduch namiesto nepríjemného zápachu, ktorý spôsobujú plesne a baktérie v zariadení.

Ako často vykonávať servis klimatizácií ?

Pre bežných užívateľov klimatizácie do bytu alebo domu, ktorí využívajú najmodernejšie typy klimatizačných jednotiek počas celého roka, odporúčame vykonávať pravidelný servis klimatizácie aspoň 2-krát do roka. Dôvodom je častejšie znečistenie vnútorných častí klimatizácie. Najvhodnejšie je vykonať tieto pravidelné servisné prehliadky na jar, teda po zimnej vykurovacej sezóne a potom na jeseň, teda pred začiatkom zimnej sezóny.

servis klimatizácií

Profesionálne vykonaný servis klimatizácie vám zabezpečí okrem čistého sviežeho vzduchu z klimatizácie aj spoľahlivý chod zariadení v systéme. Navyše tým predĺžite životnosť samotných klimatizačných jednotiek. Preto by ste dôležitosť pravidelných servisných prehliadok nemali podceňovať. Naši odborníci ich pre vás spoľahlivo a radi vykonajú.

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre domácnosti aj firemnú klientelu. Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Bosch, ❄️Gree a ❄️ Sinclair, ❄️ Toshiba, ❄️ Panasonic. V našej ponuke nájdete TOP produkt spoločnosti Bosch Termotechnika –tepelné čerpadlá Bosch. komerčnej sfére sme dlhoročný partner pre značku ❄️ York,❄️ TRANE a❄️ Lennox. Zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu a revízie priemyselného chladenia a vzduchotechniky.

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.skSchlaďte sa s nami! 

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE