BOSCH Termotechnika
Klimatizácie a Tepelné čerpadlá Bosch

BOSCH Termotechnika

Klimatizácie a Tepelné čerpadlá

História spoločnosti BOSCH siaha až do roku 1886, kedy v Stuttgarte pán Robert Bosch založil Dielňu pre jemnú mechaniku a elektrotechniku. Dnes patrí Bosch k najväčším dodávateľom automobilových dielov na svete, okrem toho sa venuje výrobe priemyselných produktov, spotrebného tovaru i stavebného materiálu. Bosch Termotechnika vznikla pred 125 rokmi spojením silných partnerov Bosch a značky Junkers, ktorá je špičkou vo vykurovacej technike s viac ako 120 ročnými skúsenosťami. Skúsenosti, najmodernejšie technológie a inovatívna sila Junkers je dnes zabudovaná v každom produkte Bosch Termotechnika. Spojenie toho najlepšieho z Junkers a Bosch prináša do našich domovov riešenia pre klimatizáciu priestorov, teplú vodu a decentralizovaný manažment energie.

Naša spoločnosť je autorizovaným partnerom Bosch pre servis a uvedenie do prevádzky.

BOSCH TERMOTECHNIKA | regiochlad.sk

VYBERTE SI NOVÚ KLIMATIZÁCIU BOSCH CLIMATE

Ideálna teplota po celý rok s klimatizáciami Bosch

V našej ponuke nájdete klimatizácie Bosch zo série Climate, vhodné na montáž do bytu, rodinného domu i kancelárie. Klimatizácie Bosch vás efektívne schladia, ale aj zahrejú, navyše vďaka inovatívnej funkcii i-Clean bude vnútorný vzduch vo vašej domácnosti čistý a zdravý po celý rok. Klimatizácia Bosch, je výborná klimatizácia, v primeranej cene, ktorá vás očarí množstvom inovatívnych funkcií a možnosťou ovládania prostredníctvom aplikácie Bosch HomeCom Easy. Klimatizácie zo série Bosch Climate dosahujú vysokú účinnosť vďaka inovatívnej invertorovej technológií, zariadenie tak pracuje s minimálnou spotrebou energie a nedochádza k jej plytvaniu.

Jednoduché splitové klimatizácie Bosch Climate ( inštalácia jednej vnútornej a jednej vonkajšej jednotky ) sú ideálne na chladenie a vykurovanie jednej miestnosti. Ku splitovým klimatizačným jednotkám Bosch nie je možná dodatočná montáž ďalších vnútorných jednotiek. Veľkým plusom však je, obzvlášť tichá prevádzka vonkajšej jednotky a kompaktný dizajn vnútornej jednotky.

Klimatizácie a tepelné čerpadlá Bosch | regiochlad.sk

VYBERTE SI NOVÉ TEPELNÉ ČERPADLO BOSCH

Objavte tepelné čerpadlá Bosch 

V našej ponuke nájdete TOP produkt spoločnosti Bosch Termotechnika – tepelné čerpadlá Bosch, ktoré vás očaria mimoriadne tichou prevádzkou, kompaktnou veľkosťou, fascinujúcim dizajnom a možnosťou ovládania prostredníctvom aplikácie Bosch HomeCom Easy.

Tepelné čerpadlá Boschideálne pre vykurovanie, prípravu teplej vody, ale aj pre aktívne chladenie vášho domu. V našej ponuke máme tri tepelné čerpadlá – NOVINKU Bosch Compress 7400i AW, Bosch Compress 7000i AW a tepelné čerpadlo Bosch Compress 3000 AWS. 

Bosch tepelné čerpadlá vzduch-voda | regiochlad.sk

Ovládanie prostredníctvom aplikácie Bosch HomeCom Easy

S aplikáciou HomeCom Easy bude ovládanie a spravovanie vašej klimatizácie, kotla a tepelného čerpadla Bosch ešte jednoduchšie. Použitím diaľkového ovládača alebo cez aplikáciu Bosch HomeCom Easy si zvoľte požadovanú teplotu chladenia alebo vykurovania alebo vyberte či upravte časový program, tak aby vyhovoval vášmu životnému štýlu a potrebám. Pomocou aplikácie si môžete taktiež skontrolovať stav vašich zariadení Bosch alebo dostávať upozornenia na vznik akéhokoľvek problému spolu s návrhom jeho riešenia.

Bosch HomeCom Easy

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre domácnosti aj firemnú klientelu. Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Sinclair, ❄️ Toshiba, ❄️ Panasonic,❄️ Bosch a ❄️ Gree. komerčnej sfére sme dlhoročný partner pre značky: ❄️ York , ❄️ TRANE a❄️ Lennox

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.skSchlaďte sa s nami! 

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE