Klimatizácie pre firmy

Klimatizácie pre Serverovne a dátové centrá

Spoločnosť Regiochlad v rámci svojich služieb dodáva a inštaluje klimatizácie pre serverovne a dátové centrá. Serverovne a dátové centrá produkujú veľké množstvo tepla, preto je ich nevyhnutnou súčasťou celoročné chladenie klimatizáciou,  najčastejšie sú to nástenné jednotky pre serverovne. Klimatizácia v serverovni musí efektívne chladiť aj pri veľmi nízkych vonkajších teplotách, okrem toho by mala mať funkciu automatický reštart.

Klimatizácie pre serverovne a dátové centrá

Naši odborníci z oblasti klimatizácií a vzduchotechniky vám pomôžu nájsť najlepšie riešenie presne podľa vašich potrieb. Chladenie serverovní ovplyvňuje mnoho ďalších faktorov. Do bežných menších serverovní inštalujeme klasické split jednotky, väčšie dátové centrá vyžadujú profesionálne a presné klimatizačné jednotky, ktoré sú schopné regulovať okrem teploty aj vlhkosť vzduchu.

Kompletný servis klimatizácií a vzduchotechniky pre serverovne a dátové centrá

My v Regiochlad sme pripravení ponúknuť vám kompletný servis od zamerania až po celú realizáciu na mieru. Spoľahlivý záručný, pozáručný a jesenný servis je pre nás samozrejmosťou. Klimatizácie, chladiace zariadenia a vzduchotechnika do serverovní a dátových centier od svetových lídrov vo svojej oblasti York a Hitachi .

Potrebujete Novú Klimatizáciu ?

Klimatizácie York

Klimatizácie, chladiace zariadenia a vzduchotechnika značky YORK patria medzi top produkty vo svojej oblasti. Klimatizačné jednotky, tepelné čerpadlá a ďalšie zariadenia YORK preto nechýbajú v našej ponuke pre všetky typy rezidenčných aj polyfunkčných stavieb. Značka York je súčasťou portfólia spoločnosti Johnson Controls, čo svedčí o vysokej kvalite produktov aj poskytovaných služieb.

Klimatizácie Hitachi

Značka HITACHI Patrí medzi svetových lídrov v rôznych technologických odvetviach, vrátane kvalitných klimatizačných systémov. V našej ponuke máme širokú ponuku klimatizačných jednotiek pre polyfunkčné, kancelárske a menšie obchodné priestory ale aj pre domy, byty a rezidenčné budovy. Viac ako 100 rokov pôsobenia značky je pre našich klientov dostatočnou zárukou kvality produktov aj s nimi súvisiacich služieb.

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre domácnosti aj firemnú klientelu.

Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Gree a ❄️ Sinclair + vyberte si modely Sinclair 2021.

komerčnej sfére sme dlhoročný partner spoločnosti Johnson Controls pre značky: ❄️ York a ❄️ Hitachi. Pre klimatizácie značky York zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu náhradné diely máme skladom. Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam a vedomostiam vám dokážeme správne poradiť pri výbere vhodnej klimatizačnej jednotky pre vašu reštauráciu, hotel, fitness či welness centrum, serverovňu, dátove centrum, výrobnú halu, sklad či inú rezidenčnú budovu.

Potrebujete dočasné chladiace zariadenie ? Využite našu službu prenájom chladiacich zariadení počas modernizácie, rekonštrukcie alebo výmeny vášho chladiaceho zariadenia.

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.sk. Schlaďte sa s nami !

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE