Hľadáte spoľahlivého dodávateľa ? klimatizáciE pre reštaurácie

My v Regiochlad poskytujeme komplexné služby pre reštaurácie, kuchyne alebo hotely, bez rozdielu či ide o malú, alebo veľkú prevádzku. Poradíme vám a nájdeme to najlepšie riešenie presne podľa vašich potrieb pre jedálenskú časť / priestor pre hostí, chladiacu miestnosť / chladiacu komoru, kuchyňu alebo zázemie.

nájdeme to najlepšie riešenie presne podľa vašich potrieb

Klimatizácie pre Chladiacu Komoru - Regiochlad.sk

Klimatizácie pre Chladiacu Komoru

Klimatizácie pre kuchyne - Regiochlad

Klimatizácie pre
Kuchyňu

Klimatizácie pre jedáleň

Klimatizácie pre Jedálenskú časť

Klimatizácie pre reštaurácie a kuchyne

Naši odborníci v oblasti klimatizácií a vzduchotechniky vám radi pomôžu s výberom vhodnej klimatizácie pre reštauráciu, vhodným umiestnením klimatizačnej jednotky a taktiež so vzduchotechnikou v kuchyni.

Klimatizácia v reštaurácii slúži nie len na chladenie, ktoré je potrebné na udržanie priestoru v chlade, ale je dôležitá na to, aby sa zákazník cítil príjemne. Zlepšuje kvalitu vzduchu, odstraňuje nepríjemné pachy a vytvára príjemnú teplotu v miestnosti. Preto dbáme na vhodný výber klimatizačnej jednotky do vašej reštaurácie. Tichá, estetická a hlavne dokonale funkčná, taká by mala byť klimatizácia vo vašej reštaurácií.

My v Regiochlad sme pripravení ponúknuť vám kompletný servis od zamerania až po celú realizáciu na mieru. Spoľahlivý záručný, pozáručný a jesenný servis je pre nás samozrejmosťou.

Potrebujete Novú Klimatizáciu ?

Klimatizácie York

Klimatizácie, chladiace zariadenia a vzduchotechnika značky YORK patria medzi top produkty vo svojej oblasti. Klimatizačné jednotky, tepelné čerpadlá a ďalšie zariadenia preto nechýbajú v našej ponuke pre všetky typy rezidenčných aj polyfunkčných stavieb. Značka York je súčasťou portfólia spoločnosti Johnson Controls, čo svedčí o vysokej kvalite produktov aj poskytovaných služieb.

Klimatizácie Hitachi

Značka HITACHI Patrí medzi svetových lídrov v rôznych technologických odvetviach, vrátane kvalitných klimatizačných systémov. V našej ponuke máme širokú ponuku klimatizačných jednotiek pre polyfunkčné, kancelárske a menšie obchodné priestory ale aj pre domy, byty a rezidenčné budovy. Viac ako 100 rokov pôsobenia značky je pre našich klientov dostatočnou zárukou kvality produktov aj s nimi súvisiacich služieb.

REGIOCHLAD, s.r.o. ponúka optimálne riešenia v oblasti chladeniaklimatizácie, vzduchotechniky  pre domácnosti aj firemnú klientelu.

Pre domácnosti dodávame, montujeme a servisujeme klimatizácie značiek: ❄️ Gree a ❄️ Sinclair + vyberte si modely Sinclair 2021.

komerčnej sfére sme dlhoročný partner spoločnosti Johnson Controls pre značky: ❄️ York a ❄️ Hitachi. Pre klimatizácie značky York zabezpečujeme pravidelný servis a údržbu náhradné diely máme skladom. Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam a vedomostiam vám dokážeme správne poradiť pri výbere vhodnej klimatizačnej jednotky pre vašu reštauráciu, hotel, fitness či welness centrum, serverovňu, dátove centrum, výrobnú halu, sklad či inú rezidenčnú budovu.

Potrebujete dočasné chladiace zariadenie ? Využite našu službu prenájom chladiacich zariadení počas modernizácie, rekonštrukcie alebo výmeny vášho chladiaceho zariadenia.

Sledujte naše novinky v sieti Facebook a na Google Moja Firma, naše referencie overuje zariadim.sk. Schlaďte sa s nami !

ZAVOLAJTE NÁM!

ALEBO NÁM NAPÍŠTE